Sklady Staněk – pronájem skladovacích kontejnerů

Potřebujete uskladnit větší množství věcí a pohybujete se na Brněnsku? Ideální volbu představuje skladovací kontejner.

 

Historie firmy

Mým problémem bylo uskladnění věcí z garáže, která procházela renovací. S firmou Staněk jsem měl předchozí skvělé zkušenosti se stěhováním, a tak, když jsem se dozvěděl o možnosti úschovy věcí v kontejnerech, neváhal jsem.

Původně stěhovací firma, kterou jistě zná každý Brňák, Stěhování Staněk vznikla už v roce 1998. Od té doby má na svém kontě řadu spokojených klientů, mě nevyjímaje. Nyní se rozhodla rozšířit své služby o skladování v kontejnerech dříve využívaných v dopravě.

 

Jak to funguje?

Skladování Staněk nabízí pronájem skladovacího kontejneru v hlídaném areálu na okraji Brna v části Řečkovice. Vybrat si můžete ze dvou velikostí. Menší kontejner má velikost až 16 m3 a měsíčně za něj dáte 2 000 Kč. Ten větší pak zabírá 33 m3 za cenu 2 500 Kč za měsíc. V ceně je kromě samotného poskytnutí skladovacího kontejneru i hlídání ostrahou a bezpečnostním systémem. Ke svým věcem máte díky vlastnímu zámku přístup 24 hodin denně 7 dní v týdnu.  Zaručeně se do vašeho kontejneru nikdo jiný nedostane. S pronájmem však získáte i pojištění vašich uskladněných věcí.

 

Zkušenosti od klienta

Petr N:

Osobně jsem byl se službou spokojený. Pronájem probíhá přesně tak, jak je popsáno na stránkách. Areál vypadá bezpečně, o věci se člověk nemusí bát. Navíc jsem se smlouvou získal i svůj vlastní zámek ke kontejneru, bezpečí jsem si tedy pojistil. Do menšího kontejneru se mi bez problémů vešel obsah garáže. Pro stěhování bych si ale spíše zvolil větší.

 

Sdílet na Facebooku
Další zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.