Kam s přebytečnými věcmi? Do kontejneru!

Nebojte, nenabádáme vás, abyste svoje věci vyhodili do popelnice. Máme na mysli skladovací kontejnery, podobné těm, ve kterých se převáží zboží přes moře. Dřív jste museli věci, které jste zrovna nepotřebovali, ale „někdy by se mohly hodit“, odkládat do sklepa, do garáže, na půdu nebo do pokoje pro hosty. Nyní je tu ale lepší řešení!

Skladování v kontejnerech je vhodné pro každého, kdo potřebuje uložit velké množství věcí všeho druhu, ať už jsou to hračky po dětech, pozůstalost nebo vybavení potřebné k provozu firmy. Společnost Diskont Depot má s pronájmem skladovacích kontejnerů mnohaleté zkušenosti, od roku 2004 jsou její služby dostupné už v 11 městech Evropy. V Česku jsou první kontejnery k dispozici v Brně ve Vídeňské ulici.

 

Jak pronájem funguje?

Brněnské skladovací prostory nyní nabízejí přes 150 kontejnerů k pronájmu, přičemž další stále přibývají. Kdo má o tuto službu zájem, vyplní na webových stránkách společnosti elektronickou rezervaci. Vybrat si můžete mezi malým (6,7 m²) a velkým skladovacím kontejnerem (13,5 m²) podle toho, kolik prostoru potřebujete. Váš kontejner bude umístěn ve střeženém, oploceném a čistém areálu, do něhož budete mít přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Základní doba pronájmu je 1 měsíc, potom můžete smlouvu prodloužit, anebo klidně přejít na jinou velikost kontejneru.

 

Proč skladovat v kontejneru?

Skladování v plechových kontejnerech firmy Diskont Depot má řadu výhod. Předně se jedná o čisté, bezpečné a moderní prostředí s připojením k elektrickému proudu a venkovním i vnitřním osvětlením na pohybové čidlo. Při střehování objemných věcí si můžete pronajmout vysokozdvižný vozík i s profesionální obsluhou. Nemusíte se bát vloupání, protože na kontejner si můžete umístit vlastní visací zámek, takže budete mít jistotu, že klíč máte jen vy. Kontejnery jsou masivní a těžko je někdo rozbije – vlastně dovnitř žádná nebezpečná osoba ani nevnikne, protože celý areál je ohrazený a střežený kamerovým systémem. Zkrátka ve skladovacím kontejneru budou vaše věci v bezpečí a hned po ruce i s potřebným servisem.

Sdílet na Facebooku
Další zajímavé články
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejsnadnější použití našeho webu. Budete-li nadále prohlížet náš web, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.